Římskokatolická farnost
Starý Bohumín

Ohlášky

 

 

Pořad bohoslužeb

2. neděle v mezidobí

 

Ne

14

1

 

2. neděle v mezidobí

 

P

7:30

O radost života věčného pro + Boženu Palugovou

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za + Dariusza Pachure

Po

15

1

 

 

 

Č

17:00

V intencích na přímluvu 14. pražských mučedníku

Út

16

1

 

 

 

17:00

 

St

17

1

 

Památka sv. Antonína, opata

 

Č

17:00

Za + Aloisii a Jana Pěchovičovy, rodiče procházkovy a manžela

Čt

18

1

 

Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

 

Č

17:00

Na poděkování za 35 let společného života

19

1

 

 

 

Č

17:00

Za + Alžbětu Nakielnou a + Ottu Nakielného

So

20

1

 

 

 

 

 

Č

08:00

V intenci díků a proseb k Panně Marii Starobohumínské a za živé a + dobrodince starobohumínské svatyně, za vlast a obrácení lidských srdcí

Ne

21

1

 

 

3. neděle v mezidobí

 

 

P

7:30

Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictvo Matki Bożej Rużańcowej Starobohumińskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą zdrowie i Boże Błogosławieństwo

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za živou a + rodinu a živé a ++ přátele rodiny

 

 

OHLÁŠKY

2. neděle v mezidobí



  • Příští sobota je třetí v měsíci. Všichni jste srdečně zváni na adorační den. Adorace bude zakončena v 15 hodin korunkou k Božímu Milosrdenství

 

 

 

Pořad bohoslužeb

Slavnost Zjevení Páně

 

Ne

7

1

 

Slavnost Zjevení

Páně

 

P

7:30

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za + Ernu Kochovou, manžela Viléma, dceru Růženu, sourozence a + z rodiny

Po

8

1

 

Svátek Křtu Páně

 

17:00

 

Út

9

1

 

 

 

P

17:00

Za ++ Hildu a Ottu Linnertovych, + rodziców i + z rodziny

St

10

1

 

 

 

Č

17:00

Za + Helenu Vaštíkovou, syna, bratra a rodiče

 

Čt

11

1

 

 

 

P

17:00

Za + Frederykę Seberową i męża Jindřicha

 

12

1

 

 

 

Č

17:00

Za + Ing. Jiřího Žáka, rodiče a neteř Kateřinu

 

So

13

1

 

 

 

08:00

 

 

Ne

14

1

 

2. neděle v mezidobí

 

P

7:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za + Dariusza Pachure