Římskokatolická farnost
Starý Bohumín

Ohlášky

SRPEN (SIERPIEŃ) 2020

So

1

 

 

8

 

 

Památka sv. Alfonsa Marie z Liguori, biskupa a učitele církve

 

8:00

 

Ne

2

8

 

18. neděle v mezidobí

 

P

7:30

Za + mamę Magdalenę Gabor w 2-gą rocznicę śmierci

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

 Na úmysl dárce a za živou rodinu s prosbou o Boži požehnání

Po

3

 

8

 

 

Č

18:00

Za + Bruna Chřibka a ++  z rodiny

Út

4

8

 

Památka sv. Jana Maria Vianney

 

Č

18:00

Za ++ Otu a Hildu Linertovy, ++ rodiče a za ++ z rodiny

 

St

5

8

 

 

 

Č

18:00

Za + Jana Slavíka a rodiče

Čt

6

 

8

 

Svátek Proměnění Páně

Č

 18:00

Za+ Klaudiho Nadažy + rodiče Navratovy, syna,  dceru a dva zetě

7

8

 

 

 

Č

18:00

S prosbou o dary Ducha sv., zdraví a Boži ochranu pro Paulinu Binias u příležitostí 18-tých narozenín a také pro rodiče a kmotry s prosbou o zdraví a klid v rodině

So

8

 

8

 

Památka sv. Dominika, kněze

Č

8:00

 

Ne

9

 

8

 

19. neděle v mezidobí

P

7:30

Za + Antoniego i Irenę Valašek i rodziców z obu stron

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za + Jana Šimuna

Po

10

 

8

 

Svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka

P

18:00

O Boże błogosławieństwo dla Bernadety i Krzysztofa Farana z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz dla całej rodziny

Út

11

8

 

 

 

P

18:00

Za + brata Władysława Szandor oraz + rodzinę Mazalową i Szalbotową

St

12

8

 

 

 

 

18:00

 

Čt

13

8

 

 

 

 

18:00

 

14

8

Památka sv. Maxmiliána Marie Kolbeho, kněze a mučedníka

Č

18:00

V intencích na přímluvu 14. pražských mučedníků

So

15

8

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

 

Č

8:00

 

V intenci díků a proseb k Panně Marii Starobohu-mínské a za živé a + dobrodince starobohumínské svatyně, za vlast a obrácení lidských srdcí

Ne

16

8

 

20. neděle v mezidobí

 

P

7:30

Za ++Helenu Sawską i całą rodzinę Surma

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Poděkování za obdržené milosti s prosbou o další u příležitosti 75 - tých. narozenin

Po

17

 

8

 

 

 

18:00

 

Út

18

8

 

 

 

Č

18:00

Za + Hedviku Tylečkovou a jejího manžela Valtra Tylečka

St

19

8

 

 

 

 

18:00

 

Čt

20

 

8

 

Památka sv. Bernarda, opata a učitele církve

 

18:00

 

 

 

 

21

 

8

 

Památka sv. Pia X., papeže

Č

18:00

 

So

22

 

8

 

Památka Panny Marie Královny

Č

8:00

O milost duchovního uzdravení pro paní Irenu, na přímluvu PM Starobohumínské a na poděkování za obdržené milosti a za duše v očistci.

Ne

23

8

 

21. neděle v mezidobí

 

P

7:30

Za + Aloisii Novákovou, 2 mężów, dzieci, rodzęństwo i rodziców

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za Pavla Sobalíka rodiče a + z rodiny Sobalikovy a Latiokovy

Po

24

 

8

 

Svátek sv. Bartoloměje, apoštola

 

18:00

 

Út

25

8

 

 

 

Č

18:00

Jako poděkování za obdržené milosti u příležitostí životního jubilea s prosbou o Boži požehnání do dalších let

St

26

8

 

 

 

 

18:00

 

Čt

27

 

8

 

Památka sv. Moniky

Č

18:00

Za + Terezii a Antonína Košákových

28

 

8

 

Památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve

Č

18:00

Za + Marcelu Wienertovou

So

29

8

Památka Umučení svatého Jana Křtitele

 

Č

8:00

 

Za živou a + rodinu Krobotovou a Glatzovou

Ne

30

8

 

22. neděle v mezidobí

 

P

7:30

Z podzękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Emila Kaczor z okazji 90-tych urodzin

 

 

 

 

 

 

Č

10:30

Za Karla Sigela jeho otce a celou rodinu

Po

31

8

 

 

 

 

18:00